Palmares Coupe Des Dames Sporting

1949M. Trouis – F.G.M. GatsonidesF / NLSimca
1950J. Cooke – Bache – WatsenGB / GB / GBFord Pilot
1951G. François-Sigrand – L. RenaudF / FRenault 4
1952C. Sadler – H.N. Dunham – M. BlackburnGB / GB /BRover
1953G. Molander – H. LundbergN / SSaab 82
1954S. van Damm – A. Hall – F. ClarkeGB / GB / GBSunbeam Talbot
1955G. Molander – M. KjerstadiusN / NSaab 92 B
1956R. Lautmann – R. UtermöhlD / DFord Taunus 15 M
1957A. Hall – M. HopkinsonGB / GBFord Zephyr
1958M. Blanchoud – R. WagnerF / FAuto Union 1000
1959G. Molander – H. LundbergN / SSaab 93 B
1960P. Moss – A. WisdomGB / GBAustin-Healey 3000
1961P. Moss – A. WisdomGB / GBAustin-Healey 3000
1962P. Moss – A. RileyGB / GBMini Cooper
1963P. Moss – J. NadinGB / GBFord Cortina
1964P. Carlsson-Moss – E. NyströmGB / SSaab 96
1965R. Smith – V. DomleoEIR / GBHilman Imp
1966P. Carlsson-Moss – E. NyströmGB / SPlymouth Barracuda
1967P. Carlsson-Moss – E. NyströmGB / SSaab 96 V4
1968M.C. Beamont – Chr. BeckersF / BNSU 1200 TT
1969Chr. Beckers – C. PittB / FAlfa Romeo 1750 Spyder
1970M.C. Beamont – M. FouquetF /FOpel GT 1900
1974W.C. Meijer – J.M. LindenbergNL / NLVW 1303 S
1979T. Westerhof – A. LieuwmaNL / NLOpel Kadett GTE
1980T. Westerhof – A. LieuwmaNL / NLOpel Ascona 1900 S
1986S. Kottulinski – Chr. ThornerS / SVolvo 240 Turbo
1987I. Nijenhuis – C. RoosNL / NLAutobianchi A 112
1989J. Beisiegel – F.D. van TroostwijkD / NLRenault 11 Turbo
1993R. Smith – P. GullickEIR / GBSunbeam Tiger
1994T. Westerhof – A. LieuwmaNL / NLFord Cortina
1995T. Westerhof – A. LieuwmaNL / NLFord Cortina
1996T. Westerhof – A. LieuwmaNL / NLFord Cortina
1997L. van der Vaart – M. TijstermanNL / NLDaf 55 Marathon
1998T. Westerhof – A. LieuwmaNL / NLVolvo 121
1999S. Deumel – R. HanscheD / NLMG MGB
2001L. Klokgieters – A. LieuwmaNL / NLAustin-Healey 3000 Mk II
2002L. Klokgieters – A. LieuwmaNL / NLAustin-Healey 3000 Mk II
2003L. van der Vaart – I. GulikerNL / NLDaf 55 Marathon
2004L. Lankes – A. LieuwmaNL / NLAustin-Healey 3000 Mk II
2005S. Deumel – R. HanscheD / NLMG MGB
2006R. Ettlin – R. HanscheCH / NLSimca 1000 Coupé
2009D. Schreiner – A. LieuwmaNL / NLPorsche 911 Targa
2013R. Morsink – T. MorsinkNL / NLPorsche 356 A
2014A. den Boer – I. van den CampNL / NLPorsche 912 Targa
2015L. Goldschmidt – N. OosterinkNL / NLDAF 55 Marathon
2016D. Kuipers – N. MelseNL / NLPorsche 356
Laatste artikelen
  •  
    Tulpenrallye Poule

    Dit jaar introduceren wij een poule gekoppeld aan de uitslagen van de Tulpenrallye. Na iedere etappe worden dagprijzen per klasse uitgereikt en op zaterdag 13 mei is er in iedere klasse een winnaar van de hoofdprijs.

    Read More...

  •  
    Tulpenrallye Proloog

    Op zaterdag 22 april wordt de Tulpenrallye Proloog gehouden bij Athlon, Veluwezoom 4 in Almere. Naast de conformiteitskeuring van de deelnemende auto’s en de documenten controle voor de beide leden van de equipe, rijden alle deelnemers deze dag de Athlon TulpenrallyeSprint en zijn er diverse leuke activiteiten bij Athlon.

    Read More...