Uitslag 2018 Expert

Pos.Stnr.CrewLeg 1Leg 2Leg 3Leg 4Leg 5Leg 6Total
147Harm LamberigtsBart den Hartog2220210414160682
236Robert KoomenRutger ter Borg14724164181142001234
322Mark HagenziekerRemco Hagenzieker1081023242962463901466
423Harry DekkerMaarten Verweij27290422444402801548
545Cor MeulenAd van der Werf108765646341561001638
630Giel van der PalenArjan van der Palen206461606362284501726
744Wytze van LeuverenRutger Kwant1045024010381143001846
841Alexander LeursPeter van Hoof10205321028162001878
911Leo van BeukeringHans-Olav de Wolf276962047224583702126
1029Rutger ReindersWouter Bakker134224667442185602144
1140Roy BolksPeter Jan Smit134404648544742002166
122Willem BroensThijs de Beus2041304548523003002240
1335Sijbrand van der MastTaco van der Mast382126767702903002286
1450Hans van der KooijBas de Rijk212725607404823202386
1525Jan Peter ZijlYolanda Zijl10412822613164042302408
1631Renger GulikerAuke vanden Brink62564688844485102428
1717Olaf PothovenPieter van Leusden312487566383644602578
1828Sjouke KuindersmaJaap Jongman3082044247704863902582
1927Ronald MeliestePeter Spruijt15410446810143965002636
2024Arie DekkerTon Drost10433450610483563702718
2146Herman van OldenmarkFred Hak221587587525106002800
2232Hans van BeekJoep Wanders1561427588863965002838
2333Pim Brunet De RochebruneStephanie Brunet De Rochebrune1562228527762446202870
2442Steven MousRobert Mous1107449412263986902992
2538Roeland IJdenbergJasper Kouijzer2122806049124306203058
2615Toni BienemannEdwin Roos15634860610743526403176
2726Cock GoedegebuurJoost De Jong364116106412501024203316
2834Willem VermeulenRob van Ravenstijn4783485129386703903336
2919Cees de JongJaap Verplanken2023291211802207903354
305Gijs van LennepPeter Rovers2626058213845146003402
3143Mike GiescheGisela Giesche50815491813644726304046
3237Daan PetersMaarten Peters112166100016405047204142
333Onno den BoerSophie den Boer6444464113417728204298
347Jetze VisserNiels Gerrits76162806146211007404346
359Patrick DiemerLeonard Diemer3965677019328364104400
3616Coert KleijwegtRobert Weitmann17030676020125348804662
3720René van der Borch tot VerwoldeJurgen Donders12214231837184624805242
3813Elco van DuijnEdward van Dongen4422281134146698210205272
3939Ernst-Jan van KouwenHenco Bouwman228518171818607447605828
406Marius HoogendamErik Bruêns15474345812984964905970
418Carl-Michael EmerHilmar Kretzer394512345421281992224010720
424Koen BenderWillem van Leeuwen01405001070269000DNF
4348Matthijs OttenhoffGilles Ouwens46218684611285749000DNF
4421Ed BijsterWim Aalders196314400197213429000DNF
4510Yu Mey KweeTjoe Houw Kwee31923492331816100110009000DNF
4612Albert BoekelRemco Luksemburg6381010016100110009000DNF
4714Ian DonaldsonPeter Rushforth30854061010016100110009000DNF
4818Loek de RooijRosita Offinga40490501010016100110009000DNF
Laatste artikelen
  •  
    Route de Turini 6 mei 2018

    Deelnemers aan de 65e Tulpenrallye kunnen op zondag 6 mei de Route de Turini rijden.

    Read More...

  •  
    Voorlopig deelnemerslijst

    Er zijn de afgelopen week meer dan 300 accounts geopend en het RallyOffice heeft inmiddels veel meer complete inschrijvingen ontvangen dan het aantal beschikbare startplaatsen. Op basis van deze inschrijvingen en lotingsysteem zijn de voorlopige deelnemerslijsten per klasse beschikbaar:

    Read More...

  •  
    Inschrijvingen 65e Tulpenrallye

    De inschrijving voor de 65e Tulpenrallye is alleen op uitnodiging. De registratie is geopend vanaf 28 oktober 2017 (10:00 uur) en is alleen mogelijk via de website. De initiële inschrijving sluit op 2 november 2017 (20:00 uur.). Het maximale aantal equipes dat wordt toegelaten is vastgesteld op 200.

    Read More...